Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 400 KARAG 120x200cm
Κωδικός προϊόντος:
ELY400120
361,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 53,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELYSIUM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 120 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 120 cm |
| ean | 5206836054964 |
| Brands | KARAG |

