Κωδικός προϊόντος:
ASTREK10050NH
58,53€
Σε απόθεμα
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Brands | ACA |
|---|---|
| Ισχύς | |
| Τάση (Volt) | 100~277V AC |
| Οικογένεια | ASTREK |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 15000 lm |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Εγγύηση | |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Dimmable | 1-10V Dim |

