Inlight Εξωτερικό Driver 100W 48V για Ultra-Thin μαγνητική ράγα (TD009)
53,48€ Original price was: 53,48€.42,78€Η τρέχουσα τιμή είναι: 42,78€.
Inlight Πλαφονιέρα οροφής LED 100W 3CCT σε μαύρη απόχρωση D:120x80cm (6108)
356,50€ Original price was: 356,50€.285,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 285,20€.
Κωδικός προϊόντος:
6111-B
232,50€ Original price was: 232,50€.186,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 186,00€.
Περιγραφή
Πρόκειται για φωτιστικό οροφής. Στο κάτω μέρος του υπάρχει λευκή ακρυλική επιφάνεια που καλύπτει τον led φωτισμό ρυθμιζόμενου χρώματος. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60x60cm |
| Dimmable | Non Dimmable |
| Lumens | 5060LM |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & acrylic |
| Power | 46W |
| Temperature | 3CCT by switch on base |
| Brands | Inlight |

