Κωδικός προϊόντος:
80301050
40,76€ Original price was: 40,76€.32,61€Η τρέχουσα τιμή είναι: 32,61€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED από την οικογένεια NEA σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος μπορεί να αλλάξει από 3000K σε 6000K κατά την εγκατάσταση από τον διακόπτη που παρέχεται στην πλακέτα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14,00 × 14,00 × 7,80 cm |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 14×7,8 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 1000 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS+PC |
| Power | LED 9W |
| Brands | it-Lighting |

