it-Lighting Athabasca LED 8W CCT Outdoor Wall Lamp Anthracite D:12cm (80203240)
30,54€ Original price was: 30,54€.24,43€Η τρέχουσα τιμή είναι: 24,43€.
it-Lighting Acadia LED 24W RGB 3CCT Wall Washer Silver D:60cm (80700215)
124,00€ Original price was: 124,00€.99,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,20€.
Κωδικός προϊόντος:
80700115
106,18€ Original price was: 106,18€.84,94€Η τρέχουσα τιμή είναι: 84,94€.
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό Wall Washer LED σε ασημί χρώμα. ΥΠΑΡΧΕΙ EXRTA ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΛΕΡ
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K / RGB |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 30 cm |
| Dimmable | YES BY CONTROLLER |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 1320 |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & PC / RGB |
| Power | LED 12W |
| Brands | it-Lighting |

