it-Lighting Acadia mini LED 12W RGB 3CCT Wall Washer Silver D:30cm (80700115)
106,18€ Original price was: 106,18€.84,94€Η τρέχουσα τιμή είναι: 84,94€.
it-Lighting Acadia mega LED 48W RGB 3CCT Wall Washer Silver D:100cm (80700315)
156,55€ Original price was: 156,55€.125,24€Η τρέχουσα τιμή είναι: 125,24€.
Κωδικός προϊόντος:
80700215
124,00€ Original price was: 124,00€.99,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,20€.
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό Wall Washer LED σε ασημί χρώμα. ΥΠΑΡΧΕΙ EXRTA ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΛΕΡ
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K / RGB |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 60 cm |
| Dimmable | YES BY CONTROLLER |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 2640 |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & PC / RGB |
| Power | LED 24W |
| Brands | it-Lighting |

