it-Lighting Acadia LED 24W RGB 3CCT Wall Washer Silver D:60cm (80700215)
124,00€ Original price was: 124,00€.99,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,20€.
Inlight Controller RGB CCT (80700C)
17,83€ Original price was: 17,83€.14,26€Η τρέχουσα τιμή είναι: 14,26€.
Κωδικός προϊόντος:
80700315
156,55€ Original price was: 156,55€.125,24€Η τρέχουσα τιμή είναι: 125,24€.
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό Wall Washer LED σε ασημί χρώμα. ΥΠΑΡΧΕΙ EXRTA ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΛΕΡ
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 3,50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K / RGB |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 100 cm |
| Dimmable | YES BY CONTROLLER |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 3960 |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum & PC / RGB |
| Power | LED 48W |
| Brands | it-Lighting |

