it-Lighting Torch LED 18W 3CCT Outdoor Ceiling Light Grey D:28cmx5,3cm (80300330)
35,65€ Original price was: 35,65€.28,52€Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,52€.
it-Lighting Caddo 1xE27 Outdoor Light Anthracite (80400414)
57,35€ Original price was: 57,35€.45,88€Η τρέχουσα τιμή είναι: 45,88€.
Κωδικός προϊόντος:
80300320
35,65€ Original price was: 35,65€.28,52€Η τρέχουσα τιμή είναι: 28,52€.
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής LED από την οικογένεια Torch σε λευκό χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος μπορεί να αλλάξει από 3000K σε 6000K κατά την εγκατάσταση από τον διακόπτη που παρέχεται στην πλακέτα.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28,60 × 6,00 × 28,60 cm |
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 21×6 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 1300 |
| Υλικό Κατασκευής | ABS+PC |
| Power | LED 18W |
| Brands | it-Lighting |

