Καμπίνα μπανιέρας από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 300 KARAG 160x148cm
Κωδικός προϊόντος:
FL300160
277,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1480mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 160 cm x 1480mm |
| Διαστάσεις | 160 cm |
| ean | 5206836301297 |
| Brands | KARAG |

