Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo KARAG 100x190cm
Κωδικός προϊόντος:
INOX400100
377,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | INOX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Inox |
| Size | 100 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 100 cm |
| ean | 5206836553757 |
| Brands | KARAG |

