Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gold KARAG 135x200cm
Κωδικός προϊόντος:
TINO600135
677,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 135 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 135 cm |
| ean | 5206836661919 |
| Brands | KARAG |

