Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo KARAG 120x200cm
Κωδικός προϊόντος:
ANI400-120C
333,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Size | 120 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 120 cm |
| ean | 5206836669052 |

