Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 400 Silver KARAG 110x190cm
Κωδικός προϊόντος:
EFEA400110
299,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EFE |
| Προφίλ | Ασημί ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 110 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 110 cm |
| ean | 5206836055510 |
| Brands | KARAG |

