Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Silver KARAG 180x190cm
Κωδικός προϊόντος:
EFEA600180
416,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EFE |
| Προφίλ | Ασημί ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 180 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 180 cm |
| ean | 5206836055800 |
| Brands | KARAG |

