Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Black KARAG 160x200cm (σταθερό 36cm)
Κωδικός προϊόντος:
TINN600160514
616,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 160 cm (36cm) x 2000mm |
| Διαστάσεις | 160 cm (36cm) |
| ean | 5206836661490 |
| Brands | KARAG |

