Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Cromo KARAG 80x200cm
Κωδικός προϊόντος:
TIN40080
455,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 80 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 80 cm |
| ean | 5206836058825 |
| Brands | KARAG |

