Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo KARAG 180x200cm
Κωδικός προϊόντος:
TIN600180
611,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 180 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 180 cm |
| ean | 5206836059020 |
| Brands | KARAG |

