Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 400 Black KARAG 100x190cm
Κωδικός προϊόντος:
EFEN400100FN
277,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EFE |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 100 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 100 cm |
| ean | 5206836617336 |
| Brands | KARAG |

