Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 600 Black KARAG 190x190cm
Κωδικός προϊόντος:
EFEN600190FN
416,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EFE |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 190 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 190 cm |
| ean | 5206836617459 |
| Brands | KARAG |

