Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black KARAG 140x200cm (σταθερό 70cm)
Κωδικός προϊόντος:
S5HNF14070
410,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 140 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 140 cm |
| ean | 5206836737621 |
| Brands | KARAG |

