Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black KARAG 155x200cm (σταθερό 70cm)
Κωδικός προϊόντος:
S5HNF15570
427,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 155 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 155 cm |
| ean | 5206836737652 |
| Brands | KARAG |

