Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black KARAG 30x200cm
Κωδικός προϊόντος:
NFR130
166,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Τετράγωνο Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 30 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 30 cm |
| ean | 5206836659121 |

