Σκαμπό μπαρ Essential pakoworld ύφασμα μαύρο-πόδι μάυρο μεταλλικό 53x64.5x107εκ
152,00€ Original price was: 152,00€.84,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 84,80€.
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo KARAG 20x200cm
Κωδικός προϊόντος:
S28FH20-CC
138,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 20 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 20 cm |
| ean | 5206836676821 |
| Brands | KARAG |

