Inlight Κρεμαστό Φωτιστικό LED 6W 3000K-6000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση by Tuya and Zigbee D:3X30cm (TMZ0060-Black)
65,10€ Original price was: 65,10€.52,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 52,08€.
Inlight Ultra-Thin μαγνητική ράγα χωνευτή σε λευκή απόχρωση D:1m (TRU0011-White)
27,90€ Original price was: 27,90€.22,32€Η τρέχουσα τιμή είναι: 22,32€.
Κωδικός προϊόντος:
TMZ0060-White
65,10€ Original price was: 65,10€.52,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 52,08€.
Περιγραφή
Πρόκειται για φωτιστικό LED που προσαρμόζεται σε Ultra Thin μαγνητική ράγα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Beam Angle | 24° |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 3x30cm |
| Lumens | 480Lm |
| Power | 6W |
| Temperature | 3000K-6000K |
| Brands | Inlight |

