it-Lighting Redfish 1xE27 Outdoor Pole Light Black D:120cmx21.6cm (80500214)
44,95€ Original price was: 44,95€.35,96€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35,96€.
Κωδικός προϊόντος:
80204210S
37,98€ Original price was: 37,98€.30,38€Η τρέχουσα τιμή είναι: 30,38€.
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό solar εξωτερικού χώρου σε μαύρο χρώμα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Battery | 3,7v |
| Color Temperature | 3000K/6000K |
| Duration | 6-10 Hours |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 140Lm |
| Υλικό Κατασκευής | ABS & PC |
| Power | LED 15W |
| Brands | Inlight |

