InLight Σύνδεσμος για ένωση γραμμικού φωτιστικού με τον τοίχο (L005)
15,50€ Original price was: 15,50€.12,40€Η τρέχουσα τιμή είναι: 12,40€.
InLight Γραμμικό φωτιστικό γωνία LED 24W 3000K για μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:30cmX30cm (T05701-BL)
55,49€ Original price was: 55,49€.44,39€Η τρέχουσα τιμή είναι: 44,39€.
Κωδικός προϊόντος:
3045-WH
54,88€ Original price was: 54,88€.43,90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 43,90€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα φωτιστικό σε μίνιμαλ αισθητική ιδανικό για διάβασμα.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | CCT by touch |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 18x39cm |
| Lumens | 650Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Plastic |
| Power | 7W LED |
| Brands | Inlight |

