InLight Κρεμαστό Φωτιστικό από σχοινί 1xE27 D:50cm (4048-A)
181,35€ Original price was: 181,35€.145,08€Η τρέχουσα τιμή είναι: 145,08€.
InLight Σποτ Ράγας Λευκό 1XGU10 D:8cmX14cm (T00700-WH)
13,18€ Original price was: 13,18€.10,54€Η τρέχουσα τιμή είναι: 10,54€.
Κωδικός προϊόντος:
6073-80-BL
274,35€ Original price was: 274,35€.219,48€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219,48€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μαύρο κρεμαστό φωτιστικόΟ φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 80x9cm |
| Lumens | 7000 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 88W LED |
| Brands | Inlight |

