InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 36W 3CCT από λευκό και ασημί ακρυλικό D:32cm (42016-C)
74,40€ Original price was: 74,40€.59,52€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59,52€.
InLight Κρεμαστό φωτιστικό led 24W 3CCT από λευκό ακρυλικό D:40cm (42023-B-White)
190,65€ Original price was: 190,65€.152,52€Η τρέχουσα τιμή είναι: 152,52€.
Κωδικός προϊόντος:
42021-B-Golden
179,80€ Original price was: 179,80€.143,84€Η τρέχουσα τιμή είναι: 143,84€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από χρυσαφί και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10,00 × 42,00 × 43,00 cm |
| Color Temperature | 3cct with controller (3000K/4000K/6000K) |
| Dimmable | Ναι |
| Lumens | 4050 |
| Power | 24W |
| Λαμπτήρας | Led |
| Τοποθέτηση | |
| Χρώμα Βάσης | Λευκό |
| Χρώμα Σώματος | Χρυσαφί, Λευκό |
| Brands | Inlight |

