Inlight Πλαφονιέρα οροφής LED 60W 3CCT (by switch on base) σε μαύρη απόχρωση D:75x2,5cm (42036-AA-Black)
201,50€ Original price was: 201,50€.161,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 161,20€.
InLight Πλαφονιέρα οροφής LED 40W 3CCT (by switch on base) από μαύρο μέταλλο D:50cm (42045-Black)
93,00€ Original price was: 93,00€.74,40€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74,40€.
Κωδικός προϊόντος:
42045-White
93,00€ Original price was: 93,00€.74,40€Η τρέχουσα τιμή είναι: 74,40€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λεύκο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 50x50cm |
| Lumens | 4000 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 40W LED |
| Brands | Inlight |

