InLight Κρεμαστό φωτιστικό σε λευκή απόχρωση και ξύλο 1XGU10 D:40cm (4017-WH)
78,28€ Original price was: 78,28€.62,62€Η τρέχουσα τιμή είναι: 62,62€.
JUST LED JUSTLed-LED GU10 7W 3000K Θερμό 3 Step Dimming (B100007031)
3,25€ Original price was: 3,25€.2,60€Η τρέχουσα τιμή είναι: 2,60€.
Κωδικός προϊόντος:
42035-A-White
235,60€ Original price was: 235,60€.188,48€Η τρέχουσα τιμή είναι: 188,48€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 80x5cm |
| Lumens | 12000 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 50W LED |
| Brands | Inlight |

