InLight Driver 200W 48V για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση (TD004-BL)
70,53€ Original price was: 70,53€.56,42€Η τρέχουσα τιμή είναι: 56,42€.
InLight Φωτιστικό LED 7W 3CCT (by switch) με κλίπ σε μαύρο χρώμα D:38cm (3044-BL)
27,13€ Original price was: 27,13€.21,70€Η τρέχουσα τιμή είναι: 21,70€.
Κωδικός προϊόντος:
42033-Gray
194,99€ Original price was: 194,99€.155,99€Η τρέχουσα τιμή είναι: 155,99€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από γκρί μέταλλο και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70,00 × 54,00 × 56,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT (by tuya) |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 52x9cm |
| Lumens | 5400 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 72W LED |
| Brands | Inlight |

