InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 30W 3CCT (By Switch) από αλουμίνιο σε μαύρη απόχρωση D:90cm (6072-90-BL)
147,25€ Original price was: 147,25€.117,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 117,80€.
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 88W 3CCT (by switch on base) σε λευκή απόχρωση D:80cm (6073-80-WH)
274,35€ Original price was: 274,35€.219,48€Η τρέχουσα τιμή είναι: 219,48€.
Κωδικός προϊόντος:
42033-Black
194,99€ Original price was: 194,99€.155,99€Η τρέχουσα τιμή είναι: 155,99€.
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από μαύρο μέταλλο και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Παράδοση σε 4 – 10 ημέρες
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 70,00 × 54,00 × 56,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT by controller |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 52x9cm |
| Lumens | 5400 Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Metal and Acrylic |
| Power | 72W LED |
| Brands | Inlight |

