Inlight Πλαφονιέρα οροφής LED 100W 3CCT σε μαύρη απόχρωση D:120x80cm (6108)
356,50€ Original price was: 356,50€.285,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 285,20€.
InLight 6123-Terracotta
316,98€ Original price was: 316,98€.253,58€Η τρέχουσα τιμή είναι: 253,58€.
Κωδικός προϊόντος:
6109
341,00€ Original price was: 341,00€.272,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 272,80€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μίνιμαλ φωτιστικό οροφής σε μαύρο απόχρωση κατασκευασμένο από μέταλλο. Στην επιφάνεια βρίσκεται λευκό ακρυλικό υλικό που καλύπτει τον φωτισμό του, ο οποίος μπορεί να μεταβληθεί από 3000Κ έως 6000Κ με τον διακόπτη που υπάρχει στην βάση του, επιτυγχάνοντας το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 0,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 0,00 × 0,00 × 0,00 cm |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 80x80cm |
| Dimmable | Non Dimmable |
| Lumens | 9900LM |
| Υλικό Κατασκευής | metal & acrylic |
| Power | 90W |
| Temperature | 3CCT |
| Brands | Inlight |

