InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 60W 3CCT (By Switch) από αλουμίνιο σε μαύρη απόχρωση D:180cm (6072-180-BL)
240,25€ Original price was: 240,25€.192,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 192,20€.
InLight Κρεμαστό φωτιστικό LED 50W 3CCT (By Switch) από αλουμίνιο σε μαύρη απόχρωση D:150cm (6072-150-BL)
201,50€ Original price was: 201,50€.161,20€Η τρέχουσα τιμή είναι: 161,20€.
Κωδικός προϊόντος:
6072-120-BL
155,00€ Original price was: 155,00€.124,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 124,00€.
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μαύρο κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από αλουμίνιο. Στο κάτω μέρος του υπάρχει λευκή ακρυλική επιφάνεια που καλύπτει τον led φωτισμό απόχρωσης φυσικού χρώματος. Η ανάρτησή του είναι ρυθμιζόμενη ώστε να προσαρμοστεί σε κάθε χώρο. Μπορεί να τοποθετηθεί και ως φωτιστικό οροφής. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Προσωρινά μη Διαθέσιμο
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 125,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Color Temperature | 3CCT By Switch |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 120cm |
| Lumens | 3800Lm |
| Υλικό Κατασκευής | Aluminum |
| Power | 40W LED |
| Brands | Inlight |

