Ντουζιέρα ορθογώνια πορσελάνης PORCELAIN KARAG 80x100x10cm
Κωδικός προϊόντος:
POR11
161,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 40,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PORCELAIN |
| Υλικό Κατασκευής | Πορσελάνη |
| Μέγεθος | 80x100cm |
| Size | 80x100cm |
| Διαθέσιμες Διαστάσεις | 80x100cm |
| ean | 5206836100326 |
| Brands | KARAG |

