Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο INOX 200 Cromo KARAG 80x80x190cm
Κωδικός προϊόντος:
INOX20080
444,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 53,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | INOX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Inox |
| Size | 80 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 80 cm |
| ean | 5206836553689 |
| Brands | KARAG |

