Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo KARAG 70x110x180cm
Κωδικός προϊόντος:
NFL10070110180
299,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 41,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α Πλευράς | 70 cm |
| Διάσταση Β Πλευράς | 110 cm |
| Ύψος Καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5.5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 70 cm x 110 cm x 1800mm |
| ean | 5206836574165 |
| Brands | KARAG |

