Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo KARAG 80x140x180cm
Κωδικός προϊόντος:
NFL10080140180
233,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α Πλευράς | 80 cm |
| Διάσταση Β Πλευράς | 140 cm |
| Ύψος Καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5.5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 80 cm x 140 cm x 1800mm |
| ean | 5206836560526 |
| Brands | KARAG |

