Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo KARAG 100x120x180cm
Κωδικός προϊόντος:
NFLS100100120180
277,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α Πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β Πλευράς | 120 cm |
| Ύψος Καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Σεριγραφάτο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5.5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 100 cm x 120 cm x 1800mm |
| ean | 5206836567563 |
| Brands | KARAG |

