Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo KARAG 80x120x180cm
Κωδικός προϊόντος:
NFLF10080120180
221,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 43,00 κ. |
|---|---|
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α Πλευράς | 80 cm |
| Διάσταση Β Πλευράς | 120 cm |
| Ύψος Καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Fabric |
| Πάχος Κρυστάλλου | 5.5mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 80 cm x 120 cm x 1800mm |
| ean | 5206836552583 |
| Brands | KARAG |

