Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal KARAG 60x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL1-60GC
211,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 60 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 60 cm |
| ean | 5206836657547 |

