Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Black KARAG 100x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL2NF100
227,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Fume |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 100 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 100 cm |
| ean | 5206836058290 |
| Brands | KARAG |

