Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black KARAG 110x100x200cm
Κωδικός προϊόντος:
WAL4N110100
416,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 114,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α Πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β Πλευράς | 100 cm |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 110 cm x 100 cm x 2000mm |
| ean | 5206836663746 |

