Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο MINIMAL 100 KARAG 70x195cm
Κωδικός προϊόντος:
MIN10070195
146,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Size | 70 cm x 1950mm |
| Διαστάσεις | 70 cm |
| ean | 5206836519807 |
| Brands | KARAG |

