InLight Επίτοιχο Φωτιστικό LED Λευκό 7W – Γραμμικό Backlight 3000K (43014-White)
69,75€ Original price was: 69,75€.55,80€Η τρέχουσα τιμή είναι: 55,80€.
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo KARAG 150x190cm
Κωδικός προϊόντος:
FLO500150
249,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 47,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 150 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 150 cm |
| ean | 5206836056074 |
| Brands | KARAG |

