Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Black KARAG 150x200cm
Κωδικός προϊόντος:
PANHN600150
388,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 150 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 150 cm |
| ean | 5206836737300 |
| Brands | KARAG |

