Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo KARAG 80x200cm
Κωδικός προϊόντος:
S28SH-80CC
266,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 80 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 80 cm |
| ean | 5206836676692 |
| Brands | KARAG |

