Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 White KARAG 140x200cm
Κωδικός προϊόντος:
SANB400140
522,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SANTORINI |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Διάφανο |
| Πάχος Κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 140 cm x 2000mm |
| Διαστάσεις | 140 cm |
| ean | 5206836651835 |
| Brands | KARAG |

