Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Cromo KARAG 100x190cm
Κωδικός προϊόντος:
FLOS500100
261,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Icy |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 100 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 100 cm |
| ean | 5206836056098 |
| Brands | KARAG |

