Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Black KARAG 120x190cm
Κωδικός προϊόντος:
FLO500120SNE
299,00€
Περιγραφή
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 41,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος Καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Κρύσταλλο | Icy |
| Πάχος Κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Size | 120 cm x 1900mm |
| Διαστάσεις | 120 cm |
| ean | 5206836649375 |
| Brands | KARAG |

